Dostałeś Filtr lub Bana od google i twoja strona nie pojawia się w wynikach wyszukiwania?

Mamy na to sposób. Oferujemy pozycjonowanie stron Satelit.

Czasem w wyniku nieumiejętnego agresywnego pozycjonowania, lub świadomego stosowania nielegalnych praktyk pozycjonerskich (black SEO) strona może dostać filtr lub ban od Google. Powoduje to obniżenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania lub jej całkowite zniknięcie z indeksu. Nawet jeśli właściciel witryny poprawi błędy i wyśle prośbę do Google o przywrócenie strony, zazwyczaj nie osiągnie już ona tak wysokich pozycji. Powrót do świetności może potrwać bardzo długo. Co zrobić by mimo to nie stracić klientów z wyszukiwania?

Należy podjąć działania, aby usunąć filtr ze strony docelowej

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest utworzenie strony lub kilku stron satelit. Są to proste ale ładne i zachęcające strony które pozycjonujemy zamiast witryny docelowej. Klient ma trafić na stronę satelitę z wyszukiwarki a dopiero potem na stronę która dostała filtr google lub ban. Takie rozwiązanie jest skuteczne i bezpieczne. Nie wpływa ono w żaden sposób na pozycję domeny głównej. Strony satelity mogą uratować Twój biznes, jeśli z jakichkolwiek powodów twoja główna witryna nie może znaleźć się w TOP10 na interesujące frazy.

Najważniejsza jest dywersyfikacja ryzyka

Niektórzy właściciele witryn od samego początku budują kilka stron satelit, dzięki czemu dywersyfikują ryzyko pozycjonowania. Pozycjonowanie satelitarne jest też świetnym sposobem na zdobycie wysokich pozycji dla sklepów i serwisów wielobranżowych.

Zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem satelitarnym.