Administracja stron www – WordPress

Oferujemy administrację stron internetowych opartych na WordPressie. W ramach administracji wykonujemy regularne kopie zapasowe strony. Dbamy o aktualność głównego skryptu, aktualizację wtyczek i szablonów.

Wprowadzamy również zmiany w treści na życzenie właściciela strony. Wprowadzanie nowych treści poprzedzamy backupem bezpieczeństwa, dzięki czemu zawsze będzie można wrócić do wcześniejszej wersji strony internetowej.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja strona jest zawsze aktualna i bezpieczna.

Dlaczego trzeba aktualizować WordPress?

WordPress jest bardzo popularnym skryptem. W związku z tym, wiele osób próbuje znaleźć luki w zabezpieczeniach. Wyszukanie jednej luki daje hakerom możliwość włamania się do setek tysięcy witryn na całym świecie jednocześnie. Za każdym razem gdy zostanie ujawniona jakaś luka w zabezpieczeniach, deweloperzy WordPressa oraz wtyczek i templatek wprowadzają łatki. Aktualizacje WordPressa oraz pozostałych komponentów wypuszczane są nawet kilka razy w miesiącu. Administracja stronami internetowymi jest niezbędna w celu zachowania bezpieczeństwa i najnowszych funkcjonalności.

Dbając o aktualizację WordPressa, możesz mieć pewność, że Twoja strona jest bezpieczna.

Poza tym wykonujemy regularny backup plików i bazy danych. Zapewnia to że nawet jeśli Twoja strona zostanie zhakowana, zawsze będzie możliwość jej przywrócenia z kopii zapasowej.

Co jeszcze oferujemy?

Oprócz regularnych aktualizacji i tworzenia kopii zapasowych oferujemy także zmiany zawartości Twojej strony. Dzięki temu Twoja strona będzie zawsze aktualna i świeża.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach administrowania stroną internetową.

Ile kosztuje administracja WordPress?

Administrujemy strony wordpress od 200 PLN netto miesięcznie. Cena zależna jest od ilości zainstalowanych wtyczek, zaawansowania templatki. Wpływ na koszt administrowania stron WordPress ma również docelowa częstotliwość wykonywania backupu. Domyślnie jest to 2 razy w miesiącu. Jednak w przypadku witryn e-commerce, zalecany jest codzienny backup.
Administracją strony internetowej możesz zająć się sam, ale dużo lepiej jest pozostawić sprawę w rękach profesjonalistów.
Jeśli Twoja strona internetowa padła ofiarą włamania hakerskiego, również jesteśmy gotowi Ci pomóc. Zadzwoń lub napisz do nas a zaproponujemy rozwiązanie.