Prowadzenie kampanii reklamowych Google ADS

Prowadzenie kampanii reklamowych Google ADS

Potrzebujesz skutecznej reklamy?

Szukasz sposobu na rozreklamowanie swojej firmy, usług lub produktów, osiągając wysoki zwrot z inwestycji reklamowej (ROAS)? Chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów, a jednocześnie nie wyrzucać pieniędzy w błoto? A może wolisz zorganizować krótką kampanię reklamową, zapowiadającą wyjątkowe wydarzenie, lub potrzebna Ci reklama tylko w sezonie?

Reklama Google ADS

Idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą mieć pełną kontrolę nad kampanią reklamową. Możesz zdecydować ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na reklamę. To od Ciebie zależy kiedy, gdzie i jakim potencjalnym klientom wyświetli się reklama. Wybierz, czy reklamować się tylko w wyszukiwarce, czy też w sieci wyszukiwania; czy użyć tylko reklam tekstowych, czy również graficznych, a może nawet animowanych. Reklamuj skutecznie firmę, usługi i produkty dzięki kampanii Google ADS. Kontroluj każdą wydaną złotówkę.

Efektywne kampanie Adwords dla Firm

Efektywna kampania Adwords dla firm to szansa na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów, niezależnie od branży i wielkości przedsiębiorstwa. Oferujemy efektywną kampanię Google dla każdego, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Kampania Adwords cena jest elastyczna, dzięki czemu możemy zaproponować optymalne rozwiązanie dla każdego budżetu.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z kampanią reklamową Adwords, zarówno w wyszukiwarce Google, jak i w sieci reklamowej Google. Pomożemy Ci w przygotowaniu skutecznych kampanii Google Adwords, dostosowanych do Twoich celów biznesowych i preferencji. Kampanie reklamowe, które realizujemy, charakteryzują się wysoką efektywnością i precyzyjnym targetowaniem.

W ramach naszych usług, opracowujemy kampanie reklamowe Google Ads, zarówno w formie reklam tekstowych, jak i graficznych, a nawet animowanych. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie skutecznych strategii, które przynoszą wymierne rezultaty dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach współpracy oraz korzyściach płynących z efektywnych kampanii reklamowych w sieci reklamowej Google. Razem osiągniemy sukces i sprawimy, że Twoja firma będzie się rozwijać na dynamicznym rynku internetowym.

Najlepsza reklama internetowa

Kontroluj każdą wydaną złotówkę

Trafiaj precyzyjnie do wybranych klientów

tys PLN miesięcznie wydają nasi klienci na Google ADS

konwersji generujemy każdego miesiąca dla naszych klientów

Klientów obecnie korzysta z naszej obsługi reklam Google ADS

Google ADS zwiększa sprzedaż mobilną

Świetnie działa na urządzeniach mobilnych

Google ADS świetnie działa na urządzeniach mobilnych. Zwiększ swoją sprzedaż mobilną nawet o 50%

Wykorzystaj Geolokalizację

Możesz wyświetlać reklamy spersonalizowane, w zależności od pozycji geograficznej klientów.

Zaawansowany Remarketing

Trafiaj ponownie do klientów którzy już odwiedzili Twoją stronę, wykonali na niej konkretne akcje, lub są zainteresowani wybranym tematem.
tworzenie stron internetowych krok po kroku
tworzenie stron internetowych

Daj się zaskoczyć!

Reklamy Google ADS z efektywnymi konwersjami

Reklamy Google ADS pozwalają precyzyjnie trafić do dowolnej grupy klientów, a tym samym skutecznie zwiększyć konwersje. Określ płeć, wiek, zainteresowania, odwiedzane witryny lub konkretne akcje, które wykonali klienci, a potem skieruj do nich spersonalizowaną reklamę. Wybierz dni tygodnia i godziny, w jakich ma się wyświetlać reklama. Ustal dzienny budżet oraz maksymalny koszt za kliknięcie reklamy i czekaj na rezultaty.

Przygotujemy dla Ciebie reklamy tekstowe oraz reklamy graficzne, zoptymalizowane pod kątem konwersji w Google ADS. Dzięki temu efektywnie wykorzystasz Twój budżet reklamowy i skutecznie osiągniesz cele biznesowe.

Zleć nam prowadzenie kampanii Adwords / Google ADS na próbę. Wszystkie umowy podpisujemy na czas nieokreślony z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Możesz przetestować naszą skuteczność już nawet po 1 – 3 miesięcy i podjąć decyzję dotyczącą dalszej współpracy.

Pobieramy niewielką opłatę aktywacyjną w ramach której sprawdzamy lub wdrażamy jeśli jest taka potrzeba konfigurację konta Google ADS, konwersje oraz instalujemy potrzebne narzędzia tj. Google Tag Manager, Google Analytics.

Później za prowadzenie kampanii Google ADS pobieramy prowizję od wydanych środków, która jest zależna od kwoty jaką zdecydujesz się miesięcznie wydawać na reklamy.

Kampania adwords cennik

Jeśli planujesz powierzyć nam prowadzeni kampanii reklamowej google, będziemy pobierać prowizję od wydanych środków na reklamy. Wysokość prowizji będzie zależna od wielkiości budżetu i zaawansowania kampanii. Inaczej rozliczamy duże sklepy internetowe, a inaczej małe strony internetowe oferujące np. jedną usługę.

Ile kosztuje kampania Google ADS? Prowadzimy kampanie już od 1000 PLN miesięcznie. Prowizja od tej kwoty to 200 PLN netto. Wysokość prowizji procentowo maleje w miarę wzrostu budżetu. Zapytaj nas o indywidualną ofertę.

Przeczytaj nasze ostatnie artykuły na temat Google ADS

Google ADS, czy pozycjonowanie?

Google ADS, czy pozycjonowanie?

Czym jest SEO (Search Engine Optimization)? Pozycjonowanie, inaczej SEO (Search Engine Optimization), to proces optymalizacji strony internetowej w celu poprawy jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej znaleźć Twoją...

Planer słów kluczowych W Google ADS

Planer słów kluczowych W Google ADS

Planer słów kluczowych w Google ADS to narzędzie, które pozwala reklamodawcom na planowanie i optymalizowanie kampanii reklamowych w Google Ads. Jednakże, jest on również nieocenionym narzędziem dla specjalistów SEO, którzy chcą zwiększyć widoczność swojej strony...

Agencja Google ADS – wybierz Olinet

Agencja Google ADS – wybierz Olinet

Oto, co warto wiedzieć o kampaniach Google Ads, jak je prowadzić, optymalizować i co zrobić, by zwiększyć skuteczność reklam w sieci wyszukiwania. Jeśli już masz kampanię google, to być może prowadzi ją dla Ciebie jakaś agencja? Jeśli nie, rozważ taką współpracę, ale...

OFERTA NIE DLA KAŻDEGO.

Chcesz, abyśmy przesłali Ci niezobowiązujący cennik?

Zostaw swój adres e-mail oraz zaznacz jakie usługi Cię interesują. Cennik wkrótce pojawi się w Twojej wirtualnej skrzynce!

    Administrator danych osobowych, którym jest Olinet Sp. z o. o. informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu skontaktowania się z Panią/Panem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapewnienia kontaktu. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.