+48 783 933 953 kontakt@olinet.pl

Tworzenie stron internetowych

Ceny podane w PLN netto

Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją

Masz jakąś pasję? My po prostu kochamy tworzyć strony internetowe. Cieszymy się gdy nasze strony podobają się klientom i pozwalają im rozwijać biznes. Odczuwamy satysfakcję, gdy dobrze zbudowana i zoptymalizowana strona uzyskuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach i zaczyna generować dochody.

Nowoczesna strona internetowa świadczy o Twojej firmie

Ważna jest jej estetyka, stopień zaawansowania, a także funkcjonalność. Już pierwszy rzut oka na stronę może zadecydować o ocenie firmy przez potencjalnych klientów i decyzji o dalszej współpracy. Wszystkie nasze strony są responsywne – oznacza to, że dostosowują się do ekranu każdej wielkości. Dzięki temu podstawowe informacje są łatwo dostępne i dobrze widoczne zarówno na komputerze stacjonarnym, tablecie jak i smartfonie.

“Jeśli Czegoś Nie Ma w Internecie, Prawdopodobnie To Nie Istnieje…”

Co można powiedzieć o Twojej firmie w kontekście powyższego cytatu? A jeśli istniejesz w sieci, to czy Twój wirtualny wizerunek jest nowoczesny i na topie? Czy zachęca klientów do współpracy z Tobą, czy raczej odstrasza?

Innowacyjność z równowagą

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do pewnych standardów, dlatego nasze strony również zachowują najważniejsze standardy. Pewnie przypominasz sobie strony na których z poirytowaniem szukałeś potrzebnej informacji bez powodzenia, lub trwało to za długo… Stosujemy przejrzystą nawigację, a najważniejsze elementy takie jak np. kontakt, polecamy umieścić w stopce i w nagłówku. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu, zawsze łatwo odnajdziesz się na stronie i przejdziesz do interesujących cię materiałów.

Jeśli podoba się Tobie nasza filozofia tworzenia stron internetowych – zapraszamy do współpracy.

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

W XXI wieku już prawie wszyscy reklamują się w Internecie, dlatego zdajemy sobie sprawę, że kreowane przez nas strony muszą być oryginalne i pomysłowe, by wyróżnić się spośród konkurencji. Ale podstawowym zadaniem strony internetowej jest przekazanie informacji, więc musi być ona czytelna i przejrzysta. Zachowanie równowagi między tymi obszarami jest naszym podstawowym celem przy projektowaniu każdej strony internetowej.

Tworzenie stron www

Zobacz nasze realizacje

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym formularzu, oraz na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Olinet.pl na podany powyżej adres e-mail.

Administrator danych osobowych, którym jest Olinet - Szymon Rachut, Usługi Informatyczne, Zielona 4b, 62-230 Witkowo, NIP: 784-240-23-00, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu skontaktowania się z Panią/Panem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapewnienia kontaktu. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.