Prowadzisz biznes? Pozwól, że powiemy o nim światu.

5.1+ miliarda

aktywnych użytkowników Internetu

1.9+ miliarda

stron internetowych

2 sekundy

na zrobienie pierwszego dobrego wrażenia

Co możemy dla Ciebie zrobić:

projektowanie stron internetowych

Strona internetowa

Każdy projekt strony internetowej (choćby najpiękniejszy na świecie) jest bezużyteczny jeśli nie przyciąga klientów. Dlatego naszym celem jest pomaganie markom zarabiać na tym, co kochają robić. Tworzymy strony internetowe, które generują ruch i sprzedają!

projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy

Tworzymy przyjazne sklepy internetowe w oparciu o Platformy Prestashop oraz Woocommerce. Nasze sklepy są łatwe w obsłudze. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować niestandardowe projekty i wdrażać unikalne, dedykowane funkcje.

pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie SEO

Aby zdobywać klientów dzięki stronie internetowej, musi ona wyświetlać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Prowadzone przez nas działania mają na celu zoptymalizowanie strony internetowej, wybór odpowiednich fraz, tworzenie treści na stronę oraz publikacje zewnętrzne.

Kampanie Google ADS

Reklama Google ADS

Google ADS to reklama, która pozwala na dokładne sprecyzowanie grupy docelowej i rodzaju komunikatu. W ten sposób możesz kontrolować każdą wydaną złotówkę. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie skutecznych strategii, które przynoszą wymierne rezultaty dla naszych klientów.

Projektowanie graficzne - identyfikacja wizualna i logo

Grafika i wydruki

Potrzebujesz logo i identyfikację wizualną? Szukasz unikalnej szaty graficznej dla swojej strony? A może potrzebujesz banery i inne materiały reklamowe dla Twojego biznesu? Przygotujemy projekty spójne z Twoim modelem komunikacji i zlecimy wydruki wizytówek, ulotek, katalogów, banerów i innych materiałów reklamowych.

Audyt UX strony internetowej

Audyt UX

Identyfikujemy obszary, w których użytkownicy mogą napotykać trudności na Twojej stronie www lub w sklepie internetowym. Możemy również wprowadzić niezbędne zmiany, aby ulepszyć ścieżkę konwersji i w rezultacie pomóc zarabiać więcej Twojemu biznesowi.

Zamiast trafiać do ludzi,

Zamiast płacić więcej za reklamy,

Zamiast istnieć w sieci,

Zamiast zgadywać jak to wszystko ogarnąć,

przyciągaj zdecydowanych klientów.

osiągaj lepsze konwersje.

dominuj w sieci.

rozpocznij współpracę z Olinet.

Stwórzmy razem coś niesamowiteg
tworzenie stron www

Olinet to firma tworzona przez dwoje rodzeństwa: Szymona i Zosię. Cieszymy się, że projekt Twojej strony trafi pod nasze skrzydła!

ZOSIA

Zamienia piksele w potencjalny zysk dla klienta! Zafascynowana SXO designem – łączeniem dobrych tekstów i UX w projekty stron miłe dla oka. Prywatnie – maluje akrylami, uwielbia pop-art.

SZYMON

Od ponad 12 lat buduje strony i sklepy online, pozycjonuje i prowadzi kampanie Google ADS. Pasjonat fotografii – nie rusza się nigdzie bez swojego bezlusterkowca i drona.

portfolio olinet
Nie wierz nam na słow

Zobacz efekty naszej pracy.

Poznaj świat marketingu internetoweg
Miesięczny koszt strony internetowej

Miesięczny koszt strony internetowej

Rozważając obecność swojej firmy w przestrzeni internetowej, kluczowym aspektem staje się utrzymanie strony internetowej. To nie tylko wizytówka przedsiębiorstwa, ale również platforma komunikacji z klientem oraz narzędzie sprzedażowe. Jakie są zatem opłaty za stronę...

Google ADS, czy pozycjonowanie?

Google ADS, czy pozycjonowanie?

Czym jest SEO (Search Engine Optimization)? Pozycjonowanie, inaczej SEO (Search Engine Optimization), to proces optymalizacji strony internetowej w celu poprawy jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej znaleźć Twoją...