Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych jest naszą pasją

Masz jakąś pasję? My po prostu kochamy tworzyć strony internetowe. Cieszymy się gdy nasze strony podobają się klientom i pozwalają im rozwijać biznes. Odczuwamy satysfakcję, gdy dobrze zbudowana i zoptymalizowana strona uzyskuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach i zaczyna generować dochody.

„Jeśli Czegoś Nie Ma w Internecie, Prawdopodobnie To Nie Istnieje…”

Co można powiedzieć o Twojej firmie w kontekście powyższego cytatu? A jeśli istniejesz w sieci, to czy Twój wirtualny wizerunek jest nowoczesny i na topie? Czy zachęca klientów do współpracy z Tobą, czy raczej odstrasza?

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

W XXI wieku już prawie wszyscy reklamują się w Internecie, dlatego zdajemy sobie sprawę, że kreowane przez nas strony muszą być oryginalne i pomysłowe, by wyróżnić się spośród konkurencji. Ale podstawowym zadaniem strony internetowej jest przekazanie informacji, więc musi być ona czytelna i przejrzysta. Zachowanie równowagi między tymi obszarami jest naszym podstawowym celem przy projektowaniu każdej strony internetowej.

Nowoczesna strona internetowa świadczy o Twojej firmie

Ważna jest jej estetyka, stopień zaawansowania, a także funkcjonalność. Już pierwszy rzut oka na stronę może zadecydować o ocenie firmy przez potencjalnych klientów i decyzji o dalszej współpracy. Wszystkie nasze strony są responsywne – oznacza to, że dostosowują się do ekranu każdej wielkości. Dzięki temu podstawowe informacje są łatwo dostępne i dobrze widoczne zarówno na komputerze stacjonarnym, tablecie jak i smartfonie.

Innowacyjność z równowagą

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do pewnych standardów, dlatego nasze strony również zachowują najważniejsze standardy. Pewnie przypominasz sobie strony na których z poirytowaniem szukałeś potrzebnej informacji bez powodzenia, lub trwało to za długo… Stosujemy przejrzystą nawigację, a najważniejsze elementy takie jak np. kontakt, polecamy umieścić w stopce i w nagłówku. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu, zawsze łatwo odnajdziesz się na stronie i przejdziesz do interesujących cię materiałów.

Jeśli podoba się Tobie nasza filozofia tworzenia stron internetowych – zapraszamy do współpracy.

Jak wygląda współpraca z nami?

#1

KONTAKT

Zaczynamy od rozmowy – klient określa swoje wymagania i oczekiwania względem projektu, podaje również szczegóły dotyczące branży, którą ma prezentować strona internetowa. Na podstawie uzyskanych informacji kreujemy specyfikację projektu, określamy koszty jego wykonania i termin ostatecznej realizacji.

#2

UMOWA

Przygotowujemy i podpisujemy krótką umowę o współpracy – określa ona zakres zadań związanych z projektem, cenę oraz termin realizacji.

#3

PROJEKT

Projektowanie zaczynamy od zebrania materiałów – następuje przekazanie gotowych informacji od klienta lub stworzenie nowych materiałów, które mają być zamieszczone na stronie internetowej (teksty, zdjęcia, grafika, logotypy itp.)

#4

REALIZACJA

Na tym etapie następuje tworzenie projektu graficznego i kodowanie. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony klienta oraz proponowane zmiany – to właśnie czas na wszelkie konsultacje dotyczące projektu.

#5

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Klient ostateczne zatwierdza projekt. Strona zostaje umieszczona serwerze, następnie wykupujemy odpowiednią domenę. Terminy realizacji projektów trwają od 5 do 30 dni.

#6

LEVEL UP!

Wiemy w jaki sposób „podrasować” stronę, by stała się jak najbardziej atrakcyjna dla odbiorców. Pozostań z nami w kontakcie, a zadbamy o aktualizacje i wzbogacenie Twojej witryny oraz dostosowanie do internetowych trendów!

Zobacz nasze realizacje