+48 783 933 953 kontakt@olinet.pl
Kampania Adwords

Prowadzenie kampanii reklamowych

Potrzebujesz dobrej reklamy?

Szukasz sposobu na rozreklamowanie swojej firmy, usług lub produktów? Chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów, a jednocześnie nie wyrzucać pieniędzy w błoto? A może wolisz zorganizować krótką kampanię reklamową, zapowiadającą wyjątkowe wydarzenie, lub potrzebna Ci reklama tylko w sezonie?

Reklama Adwords

Idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą mieć pełną kontrolę nad kampanią reklamową. Możesz zdecydować ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na reklamę. To od Ciebie zależy kiedy, gdzie i jakim potencjalnym klientom wyświetli się reklama. Wybierz, czy reklamować się tylko w wyszukiwarce, czy też w sieci wyszukiwania; czy użyć tylko reklam tekstowych, czy również graficznych, a może nawet animowanych. Reklamuj skutecznie firmę, usługi i produkty dzięki kampanii Adwords. Kontroluj każdą wydaną złotówkę.

Najlepsza reklama internetowa

Kontroluj każdą wydaną złotówkę

Trafiaj precyzyjnie do wybranych klientów

tys. PLN wydali nasi klienci na Adwords w 2015 r.

tys. PLN to suma sprzedaży naszych klientów w 2015 r.

Klientów zaufało już agencji Olinet

Adwords zwiększa sprzedaż mobilną

Świetnie działa na urządzeniach mobilnych

Adwords świetnie działa na urządzeniach mobilnych. Zwiększ swoją sprzedaż mobilną nawet o 50%

Wykorzystaj Geolokalizację

Możesz wyświetlać reklamy spersonalizowane, w zależności od pozycji geograficznej klientów.

Zaawansowany Remarketing

Trafiaj ponownie do klientów którzy już odwiedzili Twoją stronę, wykonali na niej konkretne akcje, lub są zainteresowani wybranym tematem.

Adwords

Daj się zaskoczyć!

Kampania Adwords, pozwala precyzyjnie trafić do dowolnej grupy klientów. Określ płeć, wiek, zainteresowania, odwiedzane witryny, lub konkretne akcje które wykonali klienci, a potem skieruj do nich spersonalizowaną reklamę. Wybierz dni tygodnia i godziny w jakich ma się wyświetlać reklama. Ustal dzienny budżet oraz maksymalny koszt za kliknięcie reklamy i czekaj na rezultaty.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym formularzu, oraz na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Olinet.pl na podany powyżej adres e-mail.

Administrator danych osobowych, którym jest Olinet - Szymon Rachut, Usługi Informatyczne, Zielona 4b, 62-230 Witkowo, NIP: 784-240-23-00, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu skontaktowania się z Panią/Panem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapewnienia kontaktu. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.