Reklama drukowana
i w Internecie

# Projekt

Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt, dostosowany do druku, lub prezentacji w Internecie. Nie ma znaczenia czy potrzebna jest tylko mała ikonka czy 10 metrowy baner. Mamy doświadczenie w każdej dziedzinie projektowania graficznego!

# Wizytówka

Mała, ale wszędobylska. Zaczyna każde spotkanie i reprezentuje każdego z nas bez dodatkowych słów. Oglądasz, czytasz i już wiesz co się za nią kryje. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Wymiarem niewielka, ale pojemna – zmieści wszystko to, co ważne.

Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów: 85×55 mm lub 90×50 mm. Wizytówkę wydrukujemy na kredzie 350 g mat lub na dowolnie wybranym z piętnastu różnych papierów ozdobnych. W naszej ofercie znajdziesz papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. W przypadku druku na kredzie 350 g mat możemy uszlachetnić wizytówkę folią mat, połysk lub soft touch, zarówno jedno jak i dwustronnie. Oferujemy coś jeszcze – wykończenie w postaci zaokrąglonych narożników. Taki detal z pewnością indywidualnie Cię wyróżni.

# Ulotka

Najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Za pomocą ulotki szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne formaty ulotek oraz dwa oryginalne formaty kwadratowe (120×120 mm i 200×200 mm). Każdy z nich dopasujesz do swojego projektu tak, aby przekaz był jasny i czytelny. Zrób wrażenie i wydrukuj ulotki na wysokiej jakości papierze kredowym.

Do wyboru masz gramatury: 130, 170, 250 i 350 g oraz zadruk jedno – lub dwustronny. Ulotki możemy dodatkowo uszlachetnić folią mat lub połysk. Standardowo pokryjemy je lakierem dyspersyjnym.

# Baner

Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę? Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy 5 standardowych formatów: 200×100 cm, 300×100 cm, 300×125 cm, 300×150 cm oraz 400×150 cm. Jeśli Twoja wizja wybiega poza ramy, możesz wybrać format indywidualny nawet do 10 m długości.

W naszej ofercie znajdziesz baner jednostronny na podłożu frontlight 510 g oraz baner dwustronny drukowany na podłożu blockout 610 g. Banery zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na zastosowanie dla swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Możemy także zaproponować baner jednostronny na materiale odblaskowym frontlight 520 g. Teraz nic nie pozostanie niezauważone, a reklama sprawdzi się w każdym miejscu, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia.

# Plakat

Produkt z charakterem… reklamowym lub propagandowym. Widoczny i skuteczny. Do powieszenia, wyklejenia bądź umieszczenia w witrynie. Doskonale sprawdza się jako przekaz reklamowy, a oryginalny projekt sprawi, że będzie również zapamiętywany. Do wyboru masz aż jedenaście formatów – od A3 po XXL (1090×1530 mm). Koniecznie zwróć uwagę na dwa formaty plakatów „szarf” (350×1530 mm i 500×1530).

Plakaty drukujemy na papierach offsetowych i kredowych. Wydruk zabezpieczamy lakierem dyspersyjnym. Jeżeli zdecydujesz się na uszlachetnienie, to pokryjemy plakaty lakierem UV (do formatu B2). To jeszcze nie wszystko – w naszej ofercie znajdziesz również plakaty dwustronne. Teraz Twoje projekty będą widoczne z każdej strony!

# Koszulka

Potrzebujesz koszulki na targi, imprezę firmową lub inną wyjątkową okazję? Teraz możesz zamówić je w u nas – dla siebie, dla pracowników, dla kogo chcesz. Zrealizujemy każdy pomysł na własną koszulkę, oferując technologię cyfrowego druku bezpośredniego, która jest trwała i bezpieczna. Koszulki z nadrukiem będą efektowne i przetrwają wielokrotne pranie i noszenie. W naszej ofercie znajdziesz koszulki damskie i męskie w 16 najpopularniejszych kolorach dostępnych online, inne kolory realizujemy na indywidualne życzenie Klientów. Możesz wybrać nadruk: przód, tył, rękawek prawy lub lewy, a Twój projekt nadrukujemy w pełnym kolorze.

Koszulki z naszej oferty są wysokiej jakości, wykonane w 100% z bawełny, a zamówienia na nadruk realizujemy już od jednej sztuki.

# Płyta PVC

To najpopularniejszy materiał reklamowy. Dzięki swojej obecności z powodzeniem mogłaby ubiegać się o tytuł „wszędobylskiej”. Spotkamy ją wszędzie tam, gdzie spoglądają na nas wielkoformatowe prezentacje, bardzo często wykorzystywana jest do ekspozycji grafik w sklepach. Cechuje się znakomitym odwzorowaniem kolorystycznym. Jeżeli szukasz taniego sposobu na przekazanie komunikatu reklamowego to właśnie znalazłeś odpowiedni nośnik. To bezproblemowy produkt na tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, plansze, itp. Proponujemy płytę PVC o grubości 3 mm, z pewnością „udźwignie” każdy Twój projekt. Ciekawy efekt możesz osiągnąć poprzez możliwość frezowania płyty PVC do dowolnego kształtu.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.